top of page
asset%205_edited.jpg

Дизайн интер'єру

Для чого потрібен дизайн-проект

Багато людей вважають дизайн інтер'єру зайвою розкішшю або зайвої статтею в бюджеті всього ремонту. Здавалося б, невже складно самому придумати, якого кольору будуть стіни, де і як будуть розставлені ​​меблі?

 

На перший погляд все просто і дизайн інтер'єру можна продумати самому. Є план приміщення, аркуш паперу, олівець. Дві години часу ще стільки ж суперечок з рідними і готово. Можна бігти по магазинах і закуповуватися для ідеального ремонту.

Але на практиці не все так райдужно. Вже в процесі самого ремонту або на етапах розміщення меблів, з'ясовується - шпалер не вистачило, лінолеум відрізаний не так, а диван взагалі не влазить туди куди планували. І це тільки незначна частина тих труднощів, які можуть виникнути внаслідок неправильного планування і розрахунків при ремонті квартир.

asset 14.jpeg
asset 2.jpeg
asset 4.jpeg

Грамотне планування дизайну інтер'єру - це зовсім не підібрані красиво за кольором шпалери і плитка.

 

Дизайн інтер'єру це в першу чергу, грамотно продуманий простір, функціональність якого продумана до дрібниць! Заздалегідь прораховані плани розстановок меблів, предметів, побутової техніки допоможуть уникнути одвічної проблеми нестачі розеток або неприємних ударів об кути меблів в процесі експлуатації.

 

Найдрібніші деталі інтер'єру, на зразок столика біля ліжка, будуть радувати вас комфортом, коли ввечері ви поставите собі під руку чашку какао і пульт від телевізора.

Будь-яке приміщення, будь-то квартира, офіс або кафе вимагають грамотного прорахунку всіх дрібниць. З них і буде складатися комфортне перебування і зручність користування меблями і побутовою технікою.

 

Естетична частина дизайну інтер'єру це теж далеко не останнє питання при плануванні просторів. Наприклад, невдало підібраний колір стін у вітальні може просто дратувати вас, і ви навіть не будете розуміти, в чому причина емоційних перевантажень. А світлові прилади, виставлені надто яскраво, або навпаки надто тьмяно, і зовсім можуть викликати проблеми зі здоров'ям.

asset 4.jpeg
asset 4.jpeg

Дизайнер інтер'єрів допоможе уникнути всіх цих неприємних дрібниць і допоможе вам знайти комфортний і затишний простір, який буде  забезпечувати правильну і зручну експлуатацію житлового або робочого приміщення. Витрати на планування дизайну інтер'єру не такі великі як здаються на перший погляд. Якщо порівнювати з дуже частою переплатою робочим, зіпсованими матеріалами або переробленням вже готових частин об'єкта.

 

Як правило «забуті» горе-електриками і сантехніками не прокладені кабелі або труби, призводять до демонтажу вже готових стін і величезних додаткових витрат, які часом доходять до третини, а то і половини всього бюджету. При плануванні дизайну інтер'єру це прораховується ще на етапі планів і креслень всіх комунікацій. А авторський нагляд дизайнера інтер'єрів дозволить  уникнути недобросовісного виконання робіт у процесі ремонту.

У більшості кошторисів на ремонт приміщень стаття витрат на створення проекту дизайну інтер'єру становить не більше десяти відсотків від усього бюджету.

 

Забезпечте собі комфортне життя за допомогою планування кожного сантиметра вашого простору!

bottom of page