top of page
asset 13.jpeg

Як вибір стилю впливає на бюджет ремонту

Про матеріали та стилі

asset 1.jpeg
asset 2.jpeg
asset 3.jpeg

Замовники часто задають питання: "У скільки нам обійдеться ремонт квартири? "

 

Є багато нюансів, які формують вартість проекту дизайну інтер'єру. Навіть оплата будівельникам буде змінюватися в залежності від складності робіт. Одним з важливих чинників є вибір стилю в дизайні інтер'єру. Сучасні стилі можуть бути більш бюджетними ніж класика або ар-деко.

asset 4.jpeg
asset 5.jpeg
asset 6.jpeg

Наприклад, скандинавський стиль в дизайні інтер'єру не дуже вибагливий. Він не вимагає від вас дотримання якихось жорстких рамок, як мінімалізм або класика.

 

Основною вимогою є білий або дуже світлий фон і натуральні текстури. Звичайно шведи і данці визнають тільки натуральне дерево в інтер'єрі, але якщо бюджет не дозволяє, то ніхто не забороняє замінити дерев'яну підлогу на якісний ламінат або дерев'яні фасади на дсп.

asset 7.jpeg
asset 8.jpeg
asset 9.jpeg

Важливу частину бюджету дизайну інтер'єру займає сантехніка і плитка.

 

Тут суми можуть відрізнятися дуже сильно. Якщо ви виберете плитку з красивою текстурою мармуру або хорошу імітацію дерева, то будьте готові, що за неї вам доведеться заплатити більше ніж за білу плитку цеглинкою.

asset 10.jpeg
asset 11.jpeg
asset 12.jpeg

Така ж ситуація з меблями. Ви можете замовити недорогі мінімалістичні тумби або шафи. Але якщо ви хочете інтер'єр в стилі класика або mid-century, то тут вже треба вибирати меблі на гнутих дерев'яних або акуратних металевих ніжках.

asset 13.jpeg
asset 14.jpeg
asset 15.jpeg

Звичайно, дуже великий вплив на бюджет дизайну інтер'єру має вибір матеріалів. У будь-якому стилі ви можете використовувати як дорогу, так і дешеву обробку. Дизайнерські меблі або прості фабричні. При цьому, ви повинні розуміти, що якийсь стиль може сильно постраждати від цього, а якийсь - не дуже.

Варто відзначити, що якщо реалізовувати один і той же проект, але в одному випадку економити, а в іншому - вкладатися по максимуму, то ви отримаєте абсолютно різні результати.

 

Саме тому перш ніж звернутися до архітектора або дизайнера, ви повинні хоча б приблизно розуміти скільки ви готові витратити і що ж вам хотілося б бачити у себе вдома, офісі або будь-якому іншому просторі. А він же допоможе знайти оптимальне для вас рішення.

bottom of page