top of page
sven-mieke-fteR0e2BzKo-unsplash (1).jpg

Про ремонт

Чому варто довірити ремонт професіоналам

У Вас на носі випускний вечір. Щоб створити образ для цієї важливої ​​події, Ви підете за костюмом / сукнею в ательє або візьметеся за пошиття самостійно? Стрижку і укладку волосся підете робити в салон або "самі собі перукар"?

 

Думаю, все-таки звернетеся до майстрів. Чому? Тому що ця подія - важлива і неповторна, і ви хочете виглядати на всі сто. Ваш будинок або квартира - це так само важливо. Це - місце, в якому повинно бути комфортно і приємно жити. Місце, в яке вам захочеться повертатися знову і знову. І перший крок до його створення - довіритися професіоналам по ремонту квартир.

Оплата дизайнера інтер'єру - це 2-5% від загального кошторису вашого ремонту. Невеликий відсоток, який вбереже вас від помилок і, як наслідок, - ще більших витрат.

asset 2.png
asset 3.jpeg

Приклади нехтування проектом

Звернувшись до дизайнера інтер'єру або архітектора, ви позбавляєте себе такої витрати часу і нервів під час ремонту, як вибір матеріалів, контроль за будівельниками, підбір меблів.

 

Ви отримаєте правильно спроектований простір. Багато хто забуває, що мета архітектора або дизайнера інтер'єру - це не просто набір красивих картінок. Головним завданням є якраз грамотне використання простору в вашій квартирі або будинку. А в наші дні, коли забудовники намагаються створити величезні житлові комплекси і здати їх якомога швидше, знайти квартиру з хорошим плануванням, яку вам не доведеться міняти, практично неможливо.

asset 5.jpeg

Ви отримаєте фотореалістичні 3d-візуалізації інтер'єру, які дозволять побачити кінцевий вигляд вашого дому/квартири: кольори, фактури, форми.

 

Це не просто набір картинок, взятий з інтернету або просто політ фантазії дизайнера. Ні. Вони виконуються чітко після затвердження плану. Якщо на плані шафа глибиною 60см, на візуалізації і в житті він теж буде 60 см.

asset 4.jpeg
asset 9.jpeg

Крім цього, ви отримаєте набір технічних креслень з точними розмірами прорізів, плани розміщення освітлення та електрообладнання, сантехніки, меблів і тд.

 

Всі перегородки спроектовані з урахуванням розмірів майбутніх меблів.

Кожна розетка буде на своєму місці

asset 8.jpeg

Нічого не буде стирчати

asset 7.jpeg

План разташування меблів і чіткий план підлоги з вказанням матеріалів та площі

asset 9.jpeg
bottom of page