top of page
asset 10.jpeg

Особливості дизайну кухні

Важливі нюанси

asset 1.jpeg
asset 2.jpeg
asset 3.jpeg

Найчастіше, при плануванні кухні, люди уявляють собі просто набір шаф і побутової техніки, зовнішній вигляд яких не змінюється вже багато років. Зараз все більше людей хочуть щоб у них був особливий і незвичайний дизайн кухні. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам знайти для себе щось нове.

Металізовані фасади кухні:

 

Кухонні поверхні з металевим покриттям давно використовуються на професійних кухнях, але в житлових інтер'єрах їх можна зустріти нечасто, так як хтось вважає їх не дуже практичними а хтось - не затишними.

 

Останнім часом рішення металізованих фасадів в дизайні кухні стають все популярнішими і не дарма, адже виглядають вони дуже ефектно. Можливо, протирати їх доведеться трохи частіше, ніж кухонні фасади з текстурою дерева, але краса часто вимагає жертв.

 

Зараз такий ефект можна отримати не тільки взявши лист нержавіючої сталі, але і обробивши звичний всім мдф рідким металом. Такі поверхні можуть стильно виглядатимуть в будь-якому інтер'єрі. Будь то класика або хай-тек.

asset 4.jpeg
asset 5.jpeg
asset 6.jpeg

Кам'яний шпон

 

Кам'яний шпон - будівельний матеріал, що представляє собою тонку пластину натурального каменю товщиною від 0,1 до 0,2 мм, шари якого скріплюються поліефірною смолою і скловолокном на зворотному боці. Товщина пластини коливається в залежності від шаруватості поверхні і становить 0,8 - 2,0 мм при вазі 1,2 - 1,6 кг / м².

 

Його можна використовувати для оформлення стінових панелей або, наприклад, кухонних фасадів.

Так, це недешевий матеріал, але це виправдовується тим, що відмінно виглядає в дизайні кухні, за ним легко доглядати і, крім цього, він довговічний.

asset 7.jpeg
asset 8.jpeg

Мікробетон:

 

Матеріал, який, так само як і декоративну штукатурку, можна нанести на будь-яку поверхню, яка володіє високою міцністю. Його можна використовувати замість плитки на підлозі або в якості кухонного фартуха. Покриття виходить безшовним, а значить, зон забруднення стає менше.

asset 9.jpeg
asset 10.jpeg
bottom of page