top of page
hutomo-abrianto-9ZvuWg8deho-unsplash.jpg

Білий колір у дизайні интер'єру

Чому білий —  не “лікарняний” колір

Напевно, багато хто чув фразу: «Ой, білі стіни, це ж як в лікарні», але якщо ви запитаєте «чому?», То навряд чи почуєте аргументи. Не будемо з'ясовувати, хто і чому вигадав цей штамп, але білий колір безумовно не заслуговує такого ставлення. І ось чому.

Белый интерьер
Белый интерьер
Белый интерьер

1. Легкість и просторність

 

Білий в колір краще відбиває світло і від цього простір візуально збільшується, легшає і світліше. Навіть велика шафа на всю стіну, якщо пофарбувати її у білий, не буде виглядати такою громіздкою.

Белый интерьер
Белый интерьер

2. Універсальність

 

Білий колір у дизайні інтер'єру підходить для всіх стилів: від класики до мінімалізму. Його легко поєднувати з будь-якою колірною гамою.

Белый интерьер классический стиль

Класичний стиль

Белый интерьер средиземноморский стиль

Середземноморський стиль

Белый интерьер скандинавский стиль

Скандинавський

Лофт

Лофт

Белый интерьер минимализм

Мінімалізм

Білий колір буде доречний як у дитячій кімнаті, так і в офісі міжнародної компанії.

Ви можете створити повністю білий інтер'єр, використовуючи різні фактури і матеріали, і це буде стильно, сміливо і в той же час затишно. Білий має безліч відтінків від «абсолютно білого» до «кольору морської ракушки». Відповідно, результат буде залежати від вашого вибору.

 

Однак, з тотально білим все ж варто бути обережним, адже, просто перефарбувавши все в білий, можна отримати холодний і неживий простір, тому такі експерименти краще довіряти професіоналам.

Белый интерьер

3. Практичність

Звичайно, білий диван - не на першому місці за практичністю. Однак, якщо тканина якісна, то позбутися плям у 21-м столітті буде не складно.

 

Що ж стосується таких поверхонь, як плитка і кухонні фасади, то більшість господинь знає, що темні поверхні протирати доводиться набагато частіше.

Белый интерьер
bottom of page